Tarieven

De door ons voor 2010 te hanteren uurtarieven zijn:

Para-legals (jurist, geen advocaat) : € 125,--
Laag tarief : € 175,--
Basis tarief : € 210,--
Tarief vennoten en specialisten : € 255,--



LET OP:

Staar u niet blind op de uurtarieven van advocaten.
Natuurlijk, de prijs is belangrijk, maar zeker in de advocatuur geldt: “alle waar is naar zijn geld.”

Een advocaat die gespecialiseerd is, is natuurlijk veel sneller in staat om een probleem te analyseren en oplossingen aan te dragen.
Een specialist verdient zijn hogere uurtarief op die manier dus terug.

Daarbij: een gemiddelde zaak neemt 10 a 15 uur in beslag.
Vindt u een advocaat die zegge € 25,-- of zelfs € 50,-- per uur goedkoper is, dan scheelt u dat enkele honderden euro’s.
Dat is geld, maar dat kan wel het verschil uitmaken tussen winnen of verliezen.
Wilt u de goedkoopste advocaat, of de beste?

Tot slot: Tanger Advocaten heeft niet de goedkoopste uurtarieven, maar zeer zeker ook niet de duurste.
Bovendien:

  • Hanteren wij verschillende uurtarieven, afhankelijk van de aard en omvang van de zaak.
  • Werken wij pro-deo voor particuliere klanten die dat niet of niet goed kunnen betalen. Zie “pro deo”.
  • Brengen wij voor korte, eenvoudige adviezen aan onze vaste klanten géén kosten in rekening. Zie “gratis advies”.
  • Hebben wij via de zoekmachine van rechtsorde.nl on-line toegang tot de databanken van de juridische uitgevers.
  • Dit is uitermate kostbaar, maar maakt wel dat onze advocaten zeer snel toegang hebben tot alle relevante wetgeving, literatuur (handboeken), jurisprudentie (gerechtelijke uitspraken) en andere publicaties.
  • Waarborgt ons ISO 9001 kwaliteitssysteem een correcte aanpak en behandeling van uw zaak.